Menu

Optimalizace hmotnosti

Jednou ze specializací FITCLINIC jsou redukční programy zaměřené na optimalizaci tělesné konstituce a zvýšení podílu aktivní tělesné hmoty na úkor zásobní a hormonálně aktivní tukové tkáně.

Východiskem je individuální seznámení se s Vašimi návyky, stravovacím režimem, skladbou jídelníčku a zejména Vašimi představami  a očekáváními. Posoudíme Váš somatotyp, zjistíme procento podkožního tuku (kaliperace), určíme distribuci tuku v těle a vyhodnotíme rizikovost (WHR index).

Leckdy musíme poupravit představy zájemců ve smyslu snížení nároků na rychlost či množství odbourávaných tuků. To proto, abychom výsledku dosáhli bezpečnou cestou a trvale. Díky univerzitnímu studiu v ČR a Velké Británii rozumíme metabolismu, známe fyziologii lidského těla a při své práci užíváme klinicky ověřené metody, jejichž účinnost je skutečná a prokazatelná. Hubnutí, přesněji řečeno změna životního stylu, je dlouhodobý proces, který vyžaduje dostatečnou sebedisciplínu, motivaci a trpělivost.

Vytvoříme Vám kondiční, pohybově a nutričně vyvážený program na míru, v jehož průběhu Vám vysvětlíme veškeré souvislosti a který Vás postupně a bezpečně provede všemi nezbytnými fázemi ve správném pořadí. Výsledkem Vašeho úsilí bude postupná adaptace na pravidelnou fyzickou zátěž, vytvoření správných pohybových i výživových návyků, pokles tělesné hmotnosti, zvýšení bazálního metabolismu, posílení a zintenzivnění metabolické činnosti a celkové funkční kapacity Vašeho těla, chcete-li kondice. Prokazatelnou skutečností je i zlepšení psychického stavu jedince a zvýšení celkové životní spokojenosti.

 

      Hubnutí a optimalizace tělesné hmotnosti:                    

Kontaktujte nás pro individuální konzultaci.