Menu

Vitalizace & Relax

V dnešním hektickém světě není nouze o spoustu stresorů, nedostatek času na cokoliv. Relaxační techniky a obnova adaptačních sil prostřednictvím masáží jsou jednou z možných forem prevence nemoci a podpory psychického i fyzického zdraví. 

Oprostěte se od problémů všedních dní, uvolněte se, dopřejte si pocit pohody a dosáhněte harmonie prostřednictvím některé z nabízených masážních technik.  

Ve FITCLINIC si můžete zvolit:Sportovní masáže KuřimMasér KuřimMasáže v Kuřimiwellness v Kuřimiwellness Kuřim


Díky komplexní nabídce přirozeně propojujeme náš masážní program s programem rehabilitace a zdraví. V praxi to znamená, že v průběhu masáže u Vás mohou být odhaleny i svalové dysbalance, reflexní změny či blokády. Díky provázanosti našich programů se Vám tak během úvodní návštěvy dostane i odborné péče a konzultace. Magistra fyzioterapie je tak ihned schopna zahájit účinnou terapii a intervenci vedoucí k odstranění diagnostikovaných obtíží.

Rádi vyjdeme vstříc i Vašim přáním a požadavkům. V případě zájmu přijedeme k Vám domů či na pracoviště i mimo Kuřim. Podmínkou jsou vhodné prostory (klid, prostor, čistota).

Ceník služeb ZDE.